801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

EIZO ColorEdge CS2740-BK skalibrowany z Adobe Plan Fotograficzny CC ESD (1 rok)

 • Kod producenta: CS2740-BK
 • Gamut: AdobeRGB
 • Przekątna: 27"
 • Rozdzielczość: 3840 x 2160
 • Kolor: Czarny
 • Gwarancja:6 lat
 • Sklep posiada autoryzację:
  Eizo Partner Premium
  Eizo posadzi drzewo za Ciebie. Więcej
  Eizo posadzi drzewo za Ciebie
 • Bezpłatna dostawa
 • BESTSELLER

Monitor ColorEdge CS2740 to pierwszy model z serii CS oferujący rozdzielczość 4K UHD (3840 x 2160), czyli czterokrotnie wyższą niż full HD. Teraz kupując monitor Eizo CG2420 uzyskasz Adobe Plan Fotograficzny CC ESD (1 rok) o wartości 659 zł.

Cena 6 999,00 zł 5 690,24 zł netto

 • Dostępność:
  w magazynie
  (realizacja w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

CA Raty

Opis produktuEIZO ColorEdge CG2700S (6 lat gwarancji)
Tylko u nas zyskasz dodatkowo Adobe Plan Fotograficzny CC ESD (1 rok)
o wartości 659 zł brutto.

Kupując wybrany monitor Eizo (CS2731, CS2740, CG2420, CG2700S, CG2700X) uzyskasz Plan Fotograficzny Adobe CC (20GB) w rocznej subskrybcji.

UWAGA! Oprogramowanie nie podlega zwrotowi. W przypadku zwrotu monitora, jego wartość zostanie pomniejszona o rynkowa wartość Planu Fotograficzne Adobe CC (20GB). Aktualna wartość oprogramowania.

Co to jest Plan Fotograficzny Adobe?

Plan fotograficzny Creative Cloud obejmuje program Lightroom CC z dedykowaną przestrzenią dyskową w chmurze na zdjęcia, a także programy Lightroom Classic CC, Photoshop CC i Fresco. Jest to idealna opcja dla fotografów, którzy chcą mieć dostęp do swoich prac z dowolnego miejsca i korzystać z niezwykle rozbudowanych narzędzi transformacyjnych oferowanych przez program Photoshop CC.

Zawartość pakietu Plan Fotograficzny CC


Photoshop 

Edycja obrazów i projekty.

Lightroom 

Edytowanie i porzątkowanie zdjęć.

Lightroom Classic 

Edytowanie i przechowywanie zdjęć na komputerze

Photoshop Express 

Edytowanie i przekształcanie zdjęć z dala od komputera.

Adobe Firefly 

Używaj prostych podpowiedzi i generatywnej sztucznej inteligencji, aby stworzyć wszystko, co możesz sobie wyobrazić.

Dodatki:

 • 20GB przestrzeni dyskowej w chmurze
 • Szczegółowe samouczki
 • Adobe Portfolio
 • Adobe Bridge
 • Adobe Fonts
 • Behance
 • Biblioteki Creative Cloud
 • Dostęp do najnowszych funkcji
 • 100 środków generatywnych miesięcznie

Plan ten zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do organizowania, edytowania i udostępniania zdjęć dowolnymi metodami — na komputerze, w Internecie i na urządzeniach z systemem iOS lub Android. Zdobądź nowe umiejętności, przeglądając bogatą bibliotekę filmów instruktażowych i korzystając ze stałego dostępu do innowacyjnych funkcji obróbki obrazu Adobe. Wiecej informacji o Plan Fotograficzny Adobe.

Kalibracja w cenie monitora EIZO CS2740!

Dzięki naszej indywidualnej kalibracji monitora przed wysyłką, otrzymują Państwo monitor gotowy to pracy w środowisku graficznym.

W monitorze EiZO CS2740 kalibrujemy 9 indywidualnych trybów pracy (tergety):
 1. BT. 2020 (temperatura bieli - 6500K, jasność 100cd/m2, Gamma - 2,4, Gamut - BT.2020 - bez pełnego pokrycia)
 2. AdobeRGB podstawowy (temperatura bieli - 6500K, jasność 120cd/m2, Gamma - 2,2, Gamut - AdobeRGB)
 3. sRGB100 (temperatura bieli - 6500K, jasność 100cd/m2, Gamma - 2,2, Gamut - sRGB)
 4. NatD65-80 (temperatura bieli - 6500K, jasność 80cd/m2, Gamma - 2,2, Gamut - natywny)
 5. NatD65-100 (temperatura bieli - 6500K, jasność 100cd/m2, Gamma - 2,2, Gamut - natywny)
 6. NatD65-120 (temperatura bieli - 6500K, jasność 120cd/m2, Gamma - 2,2, Gamut - natywny)
 7. NatD55-100 (temperatura bieli - 5500K, jasność 100cd/m2, Gamma - 2,2, Gamut - natywny)
 8. DCI-P3 (temperatura bieli - 6500K, jasność 100cd/m2, Gamma - 2,6, Gamut - DCI-P3 - bez pełnego pokrycia)
 9. BT.709 (temperatura bieli - 6500K, jasność 100cd/m2, Gamma - 2,4, Gamut - BT.709)
Do monitora dołączamy pisemne potwierdzenie kalibracji oraz wyniki walidacji potwierdzające poprawność odwzorowania kolorów.
Na Państwa życzenie, możemy skalibrować monitor do innych parametrów, bardziej odpowiadających Państwa wymaganiom bez dodatkowych opłat.
Monitor jest przystosowany do pracy z plikami video. Możemy go kalibrować pod standardy EBU, BT.709, BT2000, SMPTE-C, DCI-P3.

Kalibracja zdalna

Przez 3 miesiące po zakupie monitora, wszyscy nasi klienci mogą skorzystać także z bezpłatnej usługi kalibracji oferowanej przez Eizo.
Kalibracja przeprowadzana jest ZDALNIE, z pomocą autoryzowanego specjalisty serwisu Eizo, za pośrednictwem programu TeamViewer. Aby skorzystać z tej oferty, należy po zakupie monitora wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Do zdalnej kalibracji konieczne jest posiadanie kolorymetru. Polecamy wypożyczenie u nas kalibratora X-Rite i1Display Pro

EIZO ColorEdge CS2740 - 6 lat gwarancji

Monitor LCD z matrycą 27" (68,4 cm) 4K UHD i kalibracją sprzętową

Monitor z obszernym, 27-calowym ekranem w rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160) oraz złączem USB-C, stworzony z myślą o zastosowaniach kreatywnych takich jak fotografia, edycja wideo i design.

Rozdzielczość 4K UHD

Monitor ColorEdge CS2740 to pierwszy model z serii CS oferujący rozdzielczość 4K UHD (3840 x 2160), czyli czterokrotnie wyższą niż full HD. 27-calowy ekran zapewnia obszerną przestrzeń roboczą do wyświetlania materiałów full HD jednocześnie z paskami narzędzi, paletami i innymi oknami. Dzięki temu CS2740 doskonale nadaje się do pracy twórczej (edycji zdjęć i wideo, projektowania graficznego) w rozdzielczości do 4K.

Doskonała ostrość obrazu dzięki wysokiej gęstości pikseli

Tradycyjne monitory wyświetlają obraz full HD z gęstością piksela na poziomie 96 ppi. Tymczasem gęstość piksela w modelu ColorEdge CS2740 jest niemal dwukrotnie wyższa – aż 164 ppi dla obrazów w rozdzielczości 4K. W efekcie znaki alfanumeryczne i kontury wyświetlane są z doskonałą ostrością, która pozwala zobaczyć najdrobniejsze detale bez konieczności przybliżania obrazu.

Jeden kabel USB-C do wszystkiego

Eizo ColorEdge CS2740 wyposażono w złącze USB-C z zasilaniem 60 W. Jeden kabel USB-C potrafi jednocześnie przesyłać sygnały wideo i dane USB, a także ładować podłączonego laptopa lub smartfona. Dzięki temu można pozbyć się plątaniny kabli, tworząc wygodną, schludną przestrzeń roboczą.

Sprawdź kompatybilność.


Precyzyjne zarządzanie kolorem

ColorNavigator 7

ColorNavigator 7 to najnowsze oprogramowanie do kalibracji i kontroli jakości monitorów graficznych ColorEdge. Łączy w sobie wszystkie funkcje poprzednich programów EIZO do zarządzania kolorem, czyli ColorNavigator 6 i ColorNavigator NX, oferując nowe, udoskonalone rozwiązanie dla profesjonalistów w różnych branżach kreatywnych. ColorNavigator 7 przeprowadza kalibrację sprzętową, wykorzystując tabelę LUT monitora, aby osiągnąć większą precyzję i płynniejsze przejścia tonalne niż w przypadku kalibracji oprogramowaniem. Dowiedz się więcej o programie ColorNavigator 7


Quick Color Match

Nawet jeśli posiadamy odpowiedni sprzęt, zapewnienie zgodności kolorów pozostaje żmudnym, czasochłonnym procesem, wymagającym precyzyjnej regulacji ustawień monitora, programu do retuszu oraz drukarki. Oprogramowanie Quick Color Match automatycznie dobiera ustawienia wszystkich urządzeń, aby ułatwić i przyspieszyć proces obróbki i druku zdjęć. Wystarczy przeciągnąć i upuścić wybrany obraz w oknie programu – resztę Quick Color Match zrobi za Ciebie. Dowiedz się więcej o programie Quick Color Match

Odwzorowanie 99% przestrzeni barw Adobe RGB

ColorEdge CS2740 ma wyjątkowo szeroki gamut kolorów i odtwarza prawie całą przestrzeń Adobe RGB, dzięki czemu pliki w tym formacie będą wyświetlane poprawnie. Kolory na zdjęciach przedstawiających błękitne niebo czy żywą zieleń lasów będą reprodukowane z wiernością, której nie oddadzą monitory z przestrzenią kolorów sRGB. Szeroki gamut monitora oznacza również, że będzie on w stanie wyświetlić prawie w całości przestrzenie CMYK ISO-coated i US web-coated, wykorzystywane w procesie druku.

Jednoczesne wyświetlanie kolorów z palety 10-bitowej

Korzystając z wejścia sygnałowego DisplayPort lub HDMI, możliwe jest dostarczanie do ColorEdge CS2740 10-bitowej informacji o kolorze*. Dzięki 16-bitowej tablicy LUT monitor jest w stanie odtworzyć nawet miliard kolorów jednocześnie. W porównaniu z sygnałem 8-bitowym to 64 razy więcej kolorów, co zapewnia płynniejsze przejścia tonalne i zmniejszenie współczynnika Delta-E pomiędzy sąsiednimi kolorami. * Konieczna jest karta graficzna i oprogramowanie obsługujące 10-bitowy sygnał. W przypadku wejścia HDMI potrzebny jest także sprzęt obsługujący Deep Color.


Stabilne wyświetlanie obrazu

Regulacja krzywej gamma dla każdego monitora osobno

Krzywa gamma jest regulowana dla każdego monitora z serii ColorEdge z osobna w fabryce EIZO w Japonii. W tym celu mierzy się wartości gamma dla kolorów podstawowych RGB (czerwony, zielony, niebieski) w skali 0–255, a następnie korzysta z 16-bitowej tabeli LUT monitora, aby wybrać najbardziej pasujące odcienie.

Jednolity obraz na całej powierzchni

Monitory LCD często wykazują wahania jasności i chromatyczności obrazu w różnych częściach ekranu. Aby temu zapobiec, CS2740 wyposażono w technologię EIZO DUE (Digital Uniformity Equalizer), która kompensuje te wahania, zapewniając stabilne wyświetlanie obrazu.


Komfort i wygoda użycia

Szerokie kąty widzenia

Wielkoformatowe monitory często wykazują zmiany koloru przy patrzeniu na ekran z boku. CS2740 wykorzystuje panel IPS z kątami widzenia 178°, dzięki którym ekran może oglądać kilka osób naraz, bez widocznych zmian kolorów i kontrastu.

 

Praktyczna stopka

Monitor wyposażono w stopkę, która pozwala swobodnie regulować wysokość ekranu, nachylać go i obracać, a także ustawić w trybie portretowym. Ma również wygodny mechanizm zwalniający, dzięki któremu można jednym ruchem odłączyć ekran od podstawki.

Szeroki wybór wejść sygnałowych

Monitor ma złącza wejściowe HDMI i DisplayPort, a także port USB typu C, port USB typu B i 4 porty USB typu A.

Placeholder

Specyfikacja techniczna

Matryca

 • Technologia: IPS
 • Przekątna: 26,9" / 68,4 cm
 • Naturalna rozdzielczość: 3840 x 2160 (16:9)
 • Rozmiar wyświetlanego obrazu: 596,2 x 335,3 mm
 • Rozmiar piksela: 0,155 x 0,155 mm
 • Liczba odcieni szarości: 1024 odcienie (z palety 65 tysięcy)
 • Liczba kolorów: 1,07 miliarda (z palety 278 bilionów)
 • Kąty widzenia (pionowo / poziomo): 178° / 178°

Rodzaj podświetlenia

 • Typ: LED z szerokim gamutem
 • Jasność: 350 cd/m²
 • Kontrast: 1000:1
 • Czas reakcji (typowy): 10 ms (Gray-to-gray)
 • Odwzorowanie przestrzeni barw: Adobe RGB: 99%

Sygnał wideo

 • Wejścia sygnałowe
  • USB-C: (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3),
  • DisplayPort: (HDCP 1.3),
  • HDMI: (Deep Color, HDCP 1.4/2.2)
 • Cyfrowa częstotliwość odświeżania
  • USB-C:25 - 137 kHz, 23 - 61 Hz 
  • DisplayPort: 25 - 137 kHz, 23 - 61 Hz
  • HDMI: 15 - 135 kHz, 23 - 61 Hz

USB

 • Funkcje:
  • 1 port USB-C upstream (DisplayPort Alt Mode, źródło zasilania maks. 60 W),
  • 1 port USB-B upstream,
  • 4 porty USB-A downstream
 • Standard: 3.1 Gen 1, 2.0

Zasilanie

 • Zasilacz: AC 100 - 120 V / 200 - 240 V, 50 / 60 Hz
 • Maksymalny pobór mocy: 168 W
 • Typowy pobór mocy: 36 W
 • W trybie oszczędzania energii: 1 W lub mniej

Dodatkowe funkcje

 • Stabilizacja jasności:  Tak
 • Predefiniowane tryby pracy:Color Mode (User, Adobe RGB, sRGB, Calibration)
 • Digital Uniformity Equalizer:  Tak
 • Języki na wyświetlaczu OSD: angielski, niemiecki, francuski, włoski, japoński, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki, chiński tradycyjny
 • Inne:  
  • Regulacja koloru,
  • format koloru wejściowego,
  • model kolorów YUV,
  • zakres wejściowy,
  • redukcja szumów,
  • konwersja I/P,
  • rozmiar obrazu,
  • obracanie menu,
  • Power Save,
  • pomijanie sygnału wejściowego,
  • pomijanie trybu,
  • programowalny przycisk,
  • informacje o obrazie,
  • blokada klawiszy,
  • DUE Priority

Specyfikacja fizyczna

 • Rozmiar (szer x wys x gł): 638 x 404,1 - 559,1 x 265 mm
 • Rozmiar bez stopki: (szer x wys x gł) 638 x 378,2 x 75 mm
 • Waga: 10,3 kg
 • Waga bez stopki: 6,7 kg
 • Regulacja wysokości: 155 mm
 • Pochylenie: 35° góra, 5° dół
 • Obrót: 172° prawo, 172° lewo
 • Piwot: 90° (w prawo i w lewo)

Wymagania środowiskowe

 • Temperatura: 0 - 35 °C
 • Wilgotność: 20 - 80 %

Dołączone akcesoria

 • kabel zasilający,
 • kabel sygnałowy USB-C (2 m),
 • kabel sygnałowy DisplayPort (2 m),
 • kabel USB,
 • podręcznik instalacji,
 • karta gwarancyjna

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

Monitor NEC MultiSync EA271Q-BK ColorTuned z SVII Producent: NEC Model NEC MultiSync® EA271Q ColorTuned jest specjalnie przeznaczony do pracy z fotografia i grafiką. Monitor jest skalibrowany w NEC Polska. Posiada w zestawie oprogramowanie do kalibracji sprzętowej SpectraViewII.

Monitor NEC MultiSync EA271Q-BK ColorTuned z SVII

2 922,34 zł 2 375,89 zł netto

 • Bezpłatna dostawa
ASUS ProArt PA348CGV Producent: Asus ProArt Display PA348CGV to 34-calowy ultraszeroki monitor zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb kreatywnych profesjonalistów, od edycji zdjęć i wideo po projektowanie graficzne

ASUS ProArt PA348CGV

4 299,00 zł 3 495,12 zł netto

 • Bezpłatna dostawa
ASUS ProArt PA248QV Producent: Asus Monitor ASUS ProArt PA248QV to 24,1-calowy monitor zaprojektowany z myślą o potrzebach kreatywnych profesjonalistów, od edycji zdjęć i wideo po projekty graficzne.

ASUS ProArt PA248QV

1 249,00 zł 1 015,45 zł netto

 • Bezpłatna dostawa
Eizo ColorEdge CG319X-4K - 6 lat gwarancji Producent: EIZO Monitor Eizo ColorEdge CG318-4K to profesjonalny monitor do edycji wideo w rozdzielczości 4K (4096 x 2160), obsługujący krzywe gamma HLG i PQ oraz szeroki gamut kolorów.

Eizo ColorEdge CG319X-4K - 6 lat gwarancji

21 994,86 zł 17 882,00 zł netto

 • Bezpłatna dostawa

Sprzęt komputerowy dla grafika

Monitory Eizo oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory graficzne

  Eizo ColorEdge - profesjonalne monitory dla grafików, fotografów, wideo i DTP

  Eizo ColorEdge
 • Stacje graficzne

  Najwydajniejsze komputery do grafiki 2D/3D CAD/CAM. Edycja wideo, wizualizacje, fotografia, painting, grafika.

  Stacje graficzne

Zamknij wyszukiwarkę