801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

Kalibrator Calibrite Display Plus HL

 • Kod producenta: CCDIS3PLHL
 • Gwarancja:2 lata
 • NOWOŚĆ
 • Bezpłatna dostawa

Kolorymetr Calibrite Display Plus HL dostarcza najwyższy poziom dokładności pomiarów jasności do 10.000 nitów dla niezrównanej dokładności wyświetlania monitorów referencyjnych, montażowych, laptopów, urządzeń mobilnych i projektorów.

Cena 1 463,70 zł 1 190,00 zł netto

 • Dostępność:
  1-3 dni
  (realizacja w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

CA Raty

Opis produktu

Kalibrator Calibrite Display Plus HL

Dokładna kalibracja dla wymagających twórców korzystających z najnowszej technologii wyświetlania.

Kluczowe cechy - Calibrite Display Plus HL

 • Jedyne rozwiązanie kalibracyjne, które umożliwia pomiar wyświetlaczy o jasności/luminancji sięgającej nawet 10 000 nitów.
 • Zaawansowany sensor HL (high luminance) zapewnia większą precyzję kolorów dla obecnych i przyszłych technologii wyświetlania.
 • Dokładny pomiar wyświetlaczy LCD, mini-LED, OLED i paneli Apple XDR oraz monitorów o bardzo wysokiej jasności.
 • Rekomendowany do edycji wideo oraz zastosowań związanych z edycją wysokiej jakości zdjęć i projektowaniem graficznym.
 • Wyposażony w oprogramowanie Calibrite PROFILER. Profesjonalne oprogramowanie kalibracyjne w języku polskim, które oferuje w pełni konfigurowalne funkcje, takie jak punkt bieli i gamma, walidacja profilu, kontrola równomierności podświetlenia i rozbudowany system wskazówek i pomocy.
 • Kompatybilny z systemami operacyjnymi Mac i Windows.
 • Zgodność z oprogramowaniem kalibracyjnym czołowych producentów monitorów graficznych.
 • Złącze USB-C (z dołączonym adapterem USB-A).
 • Minimalistyczne, w pełni nadające się do recyklingu opakowanie oraz etui do przechowywania kalibratora.
Calibrite Display Plus HL

Calibrite Display Plus HL – HDR bez granic

Dokładna kalibracja i profilowanie odgrywają kluczową rolę podczas edycji wideo. Kolor korekcja, wyrównywanie barw na różnych ujęciach z wielu kamer, a także ostateczny color grading wymagają pewności, że można polegać na dokładnym obrazie wyświetlanym na ekranie. W przypadku Calibrite Plus HL nie musisz się martwić o kompromisy.

Mini-LED, OLED i monitory o bardzo wysokiej jasności wymagają sensora zdolnego do pomiaru znacznie wyższych poziomów luminancji. Dzięki sensorowi Display Plus HL, możesz osiągnąć najbardziej zaawansowaną kalibrację wyświetlacza i w pełni wykorzystać potencjał paneli Mini-LED, OLED oraz Apple XDR. Nowo opracowany sensor jest przygotowany na przyszłe technologie, a jednocześnie doskonale sprawdzi się również podczas kalibracji ekranów White LED, Plasma, RGB LED, PFS Phosphor i Wide Gamut. Bez względu na to, czy obecnie korzystasz z najnowocześniejszych technologii wyświetlania, czy też planujesz zakup monitora lub laptopa w niedalekiej przyszłości, Calibrite HL Plus zapewnia przydatność i niezawodną pracę przez wiele lat.

Calibrite Display Plus HL wspierany jest przez nową technologię X-Rite oraz dziesięciolecia badań nad wyświetlaczami i kolorami. W przypadku pracy z oprogramowaniem Calibrite PROFILER zyskujesz dostęp do w pełni konfigurowalnych funkcji, takich jak punkt bieli, luminancja, współczynnik kontrastu i gamma, które pozwalają w pełni wykorzystać potencjał nowego sensora HL.

Calibrite Display Plus HL

Podsumowanie funkcji Calibrite Display Plus HL

 • Dokładny pomiar luminancji/jasności do 10 000 nitów przy użyciu najbardziej zaawansowanego dostępnego sensora.
 • Obsługiwany przez dołączone oprogramowanie Calibrite PROFILER, które umożliwia kalibrację i profilowanie wyświetlaczy opartych o wszystkie nowoczesne technologie dostępne w laptopach, monitorach i projektorach, włączając mini-LED i OLED oraz monitory o bardzo wysokiej jasności.
 • Obsługa standardów emisyjnych: NTSC, PAL SECAM i ITU-R Rec.709.
 • Krzywa tonalna BT.1886 dla Rec.2020 — standard dla HDTV Z
 • Zapewnia lepszą czerń, więcej szczegółów w cieniach obrazu i płynniejsze przejście tonalne.
 • Gotowy do obsługi i badań rozwojowych nad technologią HDR.
 • Dostępne tryby podstawowy i zaawansowany zapewniają łatwość obsługi lub pełne dostosowanie do indywidualnych preferencji.
 • Pełna kontrola ustawień: punktu bieli, luminancji, współczynnika kontrastu, gammy i przydatne narzędzia weryfikujące jakość wyświetlacza.
 • Profilowanie wielu monitorów podłączonych do jednego komputera.
 • Flare Correct: pomiar i kompensacja refleksów na powierzchni wyświetlacza.
 • Wbudowany dyfuzor światła pełni również funkcję podstawy urządzenia do profilowania projektora
 • Zintegrowany gwint ¼ cala do montażu na statywie podczas profilowania projektorów lub monitorów wielkoformatowych.
Calibrite Display Plus HL

Kalibracja wyświetlacza

Nowe technologie wykorzystywane w produkcji monitorów stawiają przed urządzeniami kalibracyjnymi coraz to nowsze wyzwania. Większe zakresy pomiarowe z wyższymi skokami i stałymi poziomami luminancji wymagają większej precyzji w pomiarze kolorów. Calibrite Display Plus HL to jedyny kalibrator, który umożliwia pracę z obecnie dostępną technologią i jest przygotowany na przyszłość. Dzięki postępowi w produkcji wyświetlaczy i ciągłemu rozwojowi oprogramowania, nasze urządzenie jest gotowe na nadchodzące wyzwania.

Funkcja pomiaru światła zastanego automatycznie dostosowuje luminancję wyświetlacza, aby zapewnić optymalne porównanie wydruków z ekranem.

Kalibruj i profiluj wszystkie najnowsze laptopy i monitory z panelami LED, Plasma, RG Phosphor, OLED i Wide Gamut. Zaawansowany sensor HL w połączeniu z oprogramowaniem Calibrite PROFILER pozwala na dokładniejszą kalibrację i profilowanie wyświetlaczy LCD, mini-LED i OLED, w tym paneli Apple XDR.

Calibrite Display Plus HL

Kalibracja projektora

Teraz wyświetlane prezentacje mogą ukazywać Twoją pracę w najlepszym możliwym świetle i z pełnym odwzorowaniem kolorów. Dzięki funkcji profilowania projektora, w zaledwie kilka minut możesz łatwo stworzyć własny profil dla projektora lub ekranu wielkoformatowego bezpośrednio z poziomu laptopa.

Proces profilowania uwzględnia wszystkie warunki w pomieszczeniu, w tym kolory projekcji, barwę ekranu i oświetlenia otoczenia, wyświetlając prezentację w sposób zgodny z Twoim zamierzeniem. Dzięki tej technologii możesz pewnie prezentować swoje prace będąc spokojnym, że wszyscy widzowie zobaczą je dokładnie takimi, jak chcesz.

Calibrite Display Plus HL

Specyfikacja techniczna

System operacyjny (Windows) Microsoft Windows 10® 32 lub 64 bit Microsoft Windows 11® 32 lub 64 bit. Wszystkie systemy operacyjne powinny mieć zainstalowany najnowszy dodatek Service Pack
System operacyjny (Mac) MacOS X 10.15 lub nowszy (z zainstalowanymi najnowszymi aktualizacjami)
Procesor (Windows) Intel® Core 2 Duo / AMD Athlon™ XP lub lepszy
Procesor (Mac) Intel® Core 2 Duo CPU lub nowszy włączając procesor M1, M2, M2 PRO, M2 MAX
Pamieć RAM 2GB RAM (rekomendowane 4GB)
Miejsce na dysku twardym 4GB wolnego miejsca na dysku
Rozdzielczość monitora 1024x768 pikseli lub wyższa
Karta graficzna W systemach z dwoma wyświetlaczami wymagane są dwie karty graficzne lub podwójna karta graficzna obsługująca ładowanie oddzielnych tablic LUT
Wejście Zasilany port USB
Zainstalowana karta sieciowa i sterowniki
Ochrona Użytkownik o prawach administratora (instalowanie i odinstalowanie aplikacji)
Łącze internetowe Szybkie łącze internetowe dla pobierania, instalacji oraz automatycznej aktualizacji oprogramowania
Wersje językowe angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, japoński, koreański, polski, portugalski, chiński (uproszczony)
Rejestracja produktu Rejestracja produktu jest wymagana do uzyskania wsparcia technicznego Calibrite w czasie obowiązywania gwarancji. Rejestracja produktu bezpośrednio na stronie www.calibrite.com/register. Zarejestruj zakupiony produkt w ciągu 30 dni od zakupu.
Gwarancja 24 miesiące od daty zakupu przez użytkownika końcowego w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej; 12 miesięcy we wszystkich pozostałych krajach.

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

SpectraViewII - Oprogramowanie do kalibracji monitorów NEC - USB Producent: NEC SpectraViewII to oprogramowanie kalibrujące zaprojektowane dla wymagających profesjonalistów pracujących z kolorem.

SpectraViewII - Oprogramowanie do kalibracji monitorów NEC - USB

196,81 zł 160,01 zł netto

Calibrite Display SL Producent: Calibrite Kalibrator Calibrite Display SL oferuje wszystko, co niezbędne do uzyskania prawidłowo skalibrowanego monitora, laptopa, urządzenia mobilnego lub projektora.

Calibrite Display SL

811,80 zł 660,00 zł netto

 • NOWOŚĆ
 • Bezpłatna dostawa
SpyderX Studio Producent: DataColor SpyderX Capture Pro - zestaw profesjonalnych narzędzi umożliwiających precyzyjne zarządzanie kolorem od momentu zrobienia zdjęcia po jego edycję.

SpyderX Studio

1 943,40 zł 1 580,00 zł netto

Datacolor Spyder X2 Ultra z SpyderCheckr Photo Producent: DataColor Rozszerzone możliwości czujnika Spyder X2 Ultra sprawiają, że jest to idealny wybór do kalibracji kolorów większości monitorów o wysokiej jasności HDR (750 - 2.000 cd/m²), telewizorów podłączonych do komputera i projektorów. Teraz w w zestawie z Datacolor SpyderCheckr Photo

Datacolor Spyder X2 Ultra z SpyderCheckr Photo

1 353,00 zł 1 499,00 zł 1 100,00 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 1 499,00 zł

 • Promocja -10%
 • NOWOŚĆ
 • Bezpłatna dostawa

Sprzęt komputerowy dla grafika

Monitory Eizo oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory graficzne

  Eizo ColorEdge - profesjonalne monitory dla grafików, fotografów, wideo i DTP

  Eizo ColorEdge
 • Stacje graficzne

  Najwydajniejsze komputery do grafiki 2D/3D CAD/CAM. Edycja wideo, wizualizacje, fotografia, painting, grafika.

  Stacje graficzne

Super oferta

Calibrite ColorChecker Passport Photo 2

Calibrite ColorChecker Passport Photo 2

479,70 zł 599,00 zł 390,00 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 599,00 zł

Zamknij wyszukiwarkę